| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, už to řeším několik let a už je to tu zase. Nemůžu nic vymyslet pro rodinu manželova bráchy. Nejsme na tom dobře finančně, ani my, ani oni. Několik let se tuhle tradici dávat si vzájemně dárky snažím zrušit, ale oni si nedají říct a mně to děsně nevyhovuje. Mají 4 děti, dospělého kluka, 17-ti letou holku, která žije s přítelem, a dvě menší holky, 9 a 5 let. Máme docela dobré vztahy. Nevím, jak to ošetřit. Když koupím panenky pro ty malé holky, nebude to těm starším líto? A co teda koupit pro ně? Jsou to takoví ti pařiči, jinak žádná záliba, ale alkohol nebo cigára jim fakt kupovat nechci, to nekoupím ani dospělému. Nebo dát nějaký dárek celé rodině? Ale co? Krabici čajů nebo kafe? Fakt z toho mám osypky několik měsíců před vánoci. Manžel to moc řešit nechce, nechává to na mně. Dokud jsme ještě měli peníze, tak se to dalo, ale teď je to peklo. Tak prosím o nějaké tipy. Děkuji moc. J. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.