| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, no tak to věřím, že to nase.e. ~q~ jako chápu, že jsme jen lidi všichni, a že nejsme neomylní. Ale naštve to. No doufám, že aspon máte doma další sterilní zkumavku, at to můžete odchytit ~6~ a zas se to prodlouží - čekání na výsledky.
Protože to je divné, že teplotuje, a jinak nic? - rýma, kašel, chřipka ?
Vikča je taky furt nahromadě co? ~7~~6~~6~~6~

No věřím, že jsi vyfluslá fakt. jsem právě byla odpo na kompu. Učila jsem se celé odpo anglinu. Takže puštěný překladač imrvére. Bez strejdy googla bych nemohla existovat fakt ~7~
a viděla sjem tě na skypu přihlášenou. ale nepsala sjem nic, bo jsem si nechtěla psát, chtěla jsem ten čas jak jsem sama doma využít k učení. Tak jsem si říkala, že je to divné.. páč jsi měla být v rachotě.
To je dobře, že ti to přeorganizovala. Protože čtyři dvanáctky u kasy... to si nedovedu představit.
~8~~8~~8~ (mmch, to je dobrá nová ikonka)

Já jsem furt nachramčená, zahleněná (naordinovala jsem si Erdomed a Muconasal do nosu), nějak se toho ne a ne zbavit.
Už mám Manči doma. Ted tam má Rychlou rotu na Barandově, tak jsem koukla na Rodinu. :-)

TAk nevím, jestli jsem já divná nebo co...
ve čtvrtek mi přišla sms od chlopa. že prý jestli by mohla s ním Maruška jet v sobotu (dneska) na výlet do Osvětimi....~q~
tak jsem mu napsala, že za prvé je venku hnusně, a je po nemoci. takže těžko. že to není už na nějaké cajdání po venku. a za druhé.... že Osvětim není asi vhodné místo pro čtyřleté děcko....
Tak byl samozřejmě naštvaný.....
No ale stojím si za svým.
A navíc nechápu vůbec co ho to napadlo. on takový rasista..... a on do Osvětimi.... asi výlet s jeho "přáteli" nebo s nějakou babou co to vymyslela nebo to nechápu.
No naštěstí s ní fakt zůstal doma.

Evisto, byla bych taky ráda, (až to trochu vstřebáš, a budeš mít náladu a čas), abys nám to tu víc osvětlila, jak to bylo. A co v té Kroměříži přesně ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.