| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na kosmetický přípravky se vykašli, obzvláště ty "100%" účinný od Avonu apod. firem. Je mi 21, akné trpím od 13 a napatlal jsem na sebe spoustu kravin a už jsem nedoufal, ale ty šťastnější z nás si nakonec dojdou k té své medicíně a to se mi konečně podařilo, takže byť mám tendenci mít akné stále, tak pokud dodržuju pár pravidel a jsem ochotný obětovat trochu času, tak jsem konečně bez akné. Hlavně je důležitý kombinovat, nikdy mi nepomhla jen jedna věc, musí se to vzít komplexně. A ano, stojí to prachy. Utratil jsem za to už alespoň 30 000 a určité náklady do budoucna prostě ještě budou, s tím se musíte smířit, ale na druhou stranu, počítám, že tak 15 000 bylo naprosto vyhozených z okna. Co mi hodně pomohlo z té zánětlivější formy, kdy se dělaj velký ložiska, co se obtížně hojí a kosmetika s nima nic moc neudělá, byl BioBeam Acne. Normálně bych se hojil tak měsíc, s tímdle byl zánět po 5 dnech pryč. Koupil jsme to za 6000 na netu, pokud by měl někdo zájem, tak prodám za 4000, mám ho půl roku a svou službu již splnil a věřím, že ho nikdy nebudu potřebovat, stav přístroje samozřejmě skvělý. Dále piju pravidlelně kopřivový čaj, vždy tak 3 týdny, poté týden až 14 dní pauza, skvělě vyčistí. Co je velmi důležité, zejména u pleti co se mastí, ale funguje obecně, jsou vysoké dávky vitamínu b5, kašlete na doporučený množství. No a z lokální léčby, určitě benzoyl peroxid, ale jak zaschne, tak se hned pleť musí hydratovat, přesušování vede zase k dalšímu akné. A jednou za 14 dní pletovou masku, třeba z bahna mrtvého moře nebo syrovátky. To nedělám ani tak kvůli akné, ale aby se celkpově pleť trochu vyživila a zregenerovala po všech těch tinkturách. Ale opakuji, samo o sobě by mi nic moc nepomohlo, zkoušel jsem to, až nalezení té správné kombinace mi zase vrátilo sebevědomí.

V případě žádostí o rady nebo potenciální zájemci o koupi pište na targos@centrum.cz a pospěšte si, jinak ten bibobeam dám babičce na artrozu pod stromeček:D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.