| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, mě nějak nepobouřilo to, cos napsala ohledně tvojeho chlapa a co si mu řekla~d~. Myslím si, že si mu to řekla úplně normálně, tak jak bych to řekla já mojemu chlapovi a pokud se Maruška ptá na všecko, tak to opravdu není vhodný, aby tam jela~d~. Na informace, proč a jak umírali židi a co jim dělali v plynové komoře je opravdu ještě moc malá. Tak proč se tu ospravedlňuješ? Vše si řekla tak jako každá máma. Takže OK~m~~R^. Jo do IKEA koutku, ať jí raději vezme. Venku už je kosa a bude hůř, a tam bude fajn.....

Evisto, tak snad operace nebude nutná~6~. Třeba to bude dobrý, uvidíš~s~~;((.

Před chvílí jsem se vrátily od dr. Vzala jsem znovu moč~t~~v~ a vše je v pohodě. Může jít zítra do školky, měla jen dvoudenní virozku. Takže je zdravá. Asi jí dám do školky, i když má odhlášený obědy. Zavolám, že jí zítra dovezu. Ona se totiž doma šíleně nudí a chce do školky, tak jí tady nebudu zbytečně držet~m~. I když ve středu do školky nepůjde, jedeme na utz ledvin, ale jen do Přerova né do Olmika

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.