| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mochi, to je dost že se taky ukážeš :-)

No to teda máte marodku fakt bobci~6~~6~~6~, no nevím, asi bych se poradila o tom s doktorama, jestli to nemůže mít Honzík spalničky? fakt netuším....~7~

Mochi, zapomněla jsem ti fotečky pochválit, ale vypadáte tam moc hezky. Všichni. :-)

Přemýšlím o výletě - od neděle asi do úterý - do Prahy. Mám totiž pořád ještě od léta lístek z Globusu - na cestu tam a zpět od českých drah za 250kč. A platí to do 11.12.2010. Tak nechci aby mi to propadlo. Mohla bych bydlet u kamarádky v Praze. Tak že bychom si udělaly výlet na tu výstavu Orbis Pictus do Mánesa co tam ted je. A maruška by chtěla hrozně do Muzea se podívat. Trojčí o tom už asi dva měsíce. Protože prasátko Pepina byla v jednom dílu s maminkou a tatkou a Tomíkem v muzeu... pak jsme uvažovala o Divadle Spejbla a Hurvínka. ale to mi na netu tady na Rodině psali hodně, že tam nemáme chodit, že to tam stojí za prd. Viz téma myslím že včera.
Zoo v tomhle počasí už ne, to bych nechala třeba na léto.
Taky jsme se bavily o tom zrcadlovém bludišti na Petříně..... ale nevím, jestli to není daleko. Jako že pěšky, at se zas nenachladí.
A na Karlův most - na Staromák....

no jenže hlásí to ochlazení jak prase. tak nevím ~d~ no ona by byla stopro nadšená, že se jede na výlet. ale zas nechci ji tam zas nachladit. A sebe taky že...
Tak jsem myslela, že bysme se srazzily někde v Praze, ale ty máš děti úplně nemocné ~7~

Mochi, léčitele Jonáše neznám.
Zrovna včera jsem na vás myslela, takhle jsem si ležela ve vaně, a ani nevím jak mě to napadlo. Ale říkala jsem si, že spíš bych se asi spojila s nějakými jinými mamčami, co to mají (děti) a poradit se, jestli myslí, že je to "ono" nebo jak to poznaly a tak.

Ad dárky..... nemám prakticky nic, fakt hrozné.... furt to odkládám. přes týden se mi už nechce odpo někam cajdat, pádím pro Manči do školky. a o víkendech se mi zas nechce do těch návalů do nákupáků.... ale kdo ty dárky obstará že..... asi Ježíšek ~2~

ad angličtina, není za co mě "obdivovat", jelikož to moc nezvládám. sice čím víc to poslouchám, tak možná i trošilinku víc rozumím. Ale nevypadne ze mě nic. I když vím třeba co odpovědět, tak až za nějakou dobu, až si to sesumíruju v hlavě. A to už je pozdě že.... nějak mi ty slovíčka nedocvakávají hned. a to je třeba u rozhovoru ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.