| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo, v lednu mi bude 39..mám nejvyšší čas, proto jsem do toho šla, po 40. bych to vědomě už neudělala..3. dítě, když máš 2 - doporučuji, pokud cítíš ještě sílu a chuť..nic to nerozbourá, normální rodinu to stmelí, starší sourozence obohatí..Byli jsme doma 3sourozenci, naši si mě pořídili na starší kolena, když bráchům bylo 12 a 8..strašně mě milovali, na puberťáky se o mě moc pěkně starali a hýčkali mě... v počátcích mé tenisové "kariéry" mě jeden trénoval na kurtě a druhý si vzal za úkol fyzičku, běhali jsme...kromě rodičů i oni se mnou občas jezdívali na tréninky..těžce jsem nesla, když se mi nejst brácha oženil, když mi bylo 14:-)..ale pořád máme pěkné vztahy..no a naše? ty jsem omladila a dodnes je držím při životě..mají 10 vnuků, ale od bráchů jsou už odrostlí -nejst vnučka za rok dostuduje medicínu..no a já jim pořídím další kočárek:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.