| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím vás všecky, vůbec si nevím rady s tím, co dát manželovi k Vánocům. Alkohol nepije, sport ho moc nebere, třiček má víc než já, trenek a ponožek má taky dost a navíc by mu to neudělalo radost. Z kosmetiky používá mýdlo a Indulonu :-). časopisy má předplacené dva. Má rád hudbu a rád čte, ale cédéček má doma jeden plný regál a knih tři regály a plný sklep. Jiné koníčky (třeba nějaké modely nebo sbírky nebo tak něco) nemá. Hodinky má, flashku má, obal na mobil má, aktovky dvě na které je zvyklý a neměnil by. Boty si kupoval nedávno, batoh má můj nový, který já nenosím. Byl nadšený z počítačového programu na psaní not, který jsem mu zkopírovala ode mně. Nekouří, na striptýz v prádýlku si netroufám. Kleštičky na nehty má a používá. Domácí kutil to není, auto nemáme, fotbalu ani hokeji nefandí. Zajímá se o Židovství a jarmulku má (obřízku ne, ale to riskovat nebudu ~t~~t~~t~). Tak co vy na to? Chtěla bych něco levnějšího, ale originálního a co by využil, ne nějakou koninu... fakt nevím, takže mockrát díky za nápovědu~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.