| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo, taky jsem se při té představě smála ~:-D jako vtip dobrýýýýý~:-D~R^

No asi pojedem. Dneska jsem koupila karty do vlaku ~;)
umí hrát vojnu, a černého petra.
No tak u vás v praze sněží???~8~~8~~8~

Budeš mě prosím informovat o počasí Mochi?

Jak jsem byla ve skluzu s hodinama - jak dávám malou do školky a vyzvedávám, tak mívám tak hodinu denně skluz - i hodinu a půl, podle toho, jak se mi podaří dorazit do práce.
Tak jsem tam byla dneska až do sedmi ~l~
udělala jsem spoustu práce, protože mi nikdo neobsazoval tabulky a byly všecky mojeeeee~:-D
a hodiny mám jakžtakž srovnané. možná hodinka tam je mínus ale to už je v poho.

Nevím jestli někdo sledujete Prostřeno na Primě... mě to docela baví.
Ted tento týden bylo z Ostravy. a v pondělí vařil můj spolužák - ten Tonda - ze základky. hrozně jsem mu držela palce, byl vždycky fajn. Ale nevyhrál to. vařil fakt dobře. ~n~
No ale dneska jsem to nestíhala. tak jsem to neviděla - ten co vařil dneska, tak vyhrál (25tis.)
Jsme se tam tak bavili - chlapi měli někteří odpolední, a tak mi říká kolega, co neřeknu dřív. Že má u firemního noťasu i anténu na televizi, tak mi to napojil a podívala jsem se asi na půlku ~:-D~j~~R^~R^~R^ No já tu svoji práci fakt miluju~s~

Taky jsem se nasmála Marti, jak jsi psala o tom - jak chceš sníh ale pak zas ne, protože máš úklid ~t~~t~~t~

No pak po práci jsem jela do teska nakoupit něco k jídlu a hoooooodně jsem pomohla Ježíškovi....
Koupila jsem Marušce "krisinku" - to morčátko Furry Frenzies, co jezdí a vydává zvuky.
http://www.toysland.cz/zbozi/5640/frf-jezdici-zviratka-asst---furry-frenzies-hasbro.htm

ona si to hrozně přála.

pak jsem chtěla koupit Hádanky Dráčka Fráčka, a měli je v pompu za stejnou cenu jak na netu - za 299kč, tak jsem to vzala
http://www.zaplat-malo.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=8007

pak TAkovou sadu s plastelínama - něco jako PlayDogh, ale je to asi její levnější sestra... nebo brácha
je to "kadeřnice" - že se tam ta plastelína natlačí do takových postaviček, a to pak vytlačí vlasy a oblečení - takové žížalky. a k tomu jsou přibalené ještě další čtyři kyblíčky plastelíny - to všecko za 160korun. No nekup to ~;)
my už jsme to totiž doma měli- pro maruščinu kamarádku k nározkám. A Manči to hrozně chtěla taky. Jenže jsem jí říkala, že to nejde, že všecko mít nemůže. No a ted jsem na to narazila v akci v pompu, tak jsem jí to vzala. to bude mít radost a překvapená bude :-)
pak v tesku sadu kalhotek s obrázkama - moc hezké.
flanelové růžové pyžamko se srdíčkama - to si vzala mamka (dala mi peníze).
Tož takhle já jsem večer utrácela.

Zítra máme oslavu - ségra plus neteř nározky.

No tak doufám, že Mochi mě bude informovat.

A Leoni, pisni mi, jakto že tehdy jak jsme si psaly na FB, jakto že to tak trvalo, než dovezli Vikču ze školky?

Jo ještě náušnice jsem si koupila . a nějkaou vánoční dekoraci - pro tu kamarádku do prahy, jako dárečke.

toť vše. asi nákup vám tu psát nemám, ne? nebo jo? - tak půl chleba, sýry, kečup, .....~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.