| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Heleeeee ahoooj, tak v Praze bylo blazeeee, viyyyyď :-)

Počasí bylo teda leppší než taky v Ostravě. Tady mrzne až praští. hrůza. Tam sice sněžilo, ale nezdálo se mi, že by byla taková kosa. no hnus je to venku dneska. a kolegyně mi říká, že tady bylo i včera a předvčerem takhle.
Jsem si totiž tedka odskočila na hodku vyřídit konečně ten nový řidičák - výměnu. Protože jsem to furt odkládala. ~f~ Ale byla to rychlovka. bylo přede mnou 13 lidí, a za půl hodinky jsem byla venku. no a s cestou jsem byla zpět za hodinu přesně. Tak to si naddělám v poho (jsem se odpíchla na píchačkách).
no a ad praha: divadlo Spejbla a Hurvínka bylo úžasné. fakt sjem se chlámala i já. Byly jsme na Hurvínkův popletený víkend. byly jsme na dopoledním představení pro školky. takže jsme měly jít za školky dozadu . tak jsem prosila paní u pokladny, že má malá silné dioptrie. Tak nám nakonec dala místa rezervovaná pro vozíčkáře - na kraji ale v první řadě. takže super. dám pak fotky na FB. i když se nesmělo fotit ~f~ tak jsem 3x blejskla....
taky jsme byly v restauraci na obídku. na kafíčko. chodily jsme na horkou čokoládku. a tak.
perfekžní restaurace s dětským koutkem je na Palmovce - Pizzerie u divadla. obrovský dětský koutek. přímo u stolů nekuřácká. berou tam stravky. takže super. ~R^
chodily jsme jen do rest. kde berou stravky. mám jich totiž nějak nadbytek ~;)
hledali jsme tu galerii Mánes, a než jsme to našly, protože to spojení tam bylo šílené nějak..... tak mi pak řekli, že oni mají v pondělí zavřeno ~8~ no maso.
a pak mi Manči říká, že jí prý je zima na nožičky. a že tam má morko. když jsem se podívala na nohy její, tak měla ty nohy úplně promočené až po paty..... jsem jí říkala, že jakto že mi neřekla dřív, a ona, že prý bych ji pak už nechtěla vzít na Karlův most ~n~ mimoň....~q~
a já další mimoň, protože jsem vzala na ten výlet v pondělí s sebou do batohu náhradní kalhoty, ale nevzala jsem štrample ~7~, takže honem sehnat někde štrample, po ruce bylo jakési nákupní centrum, tak jsem tam vlezla. a tam tak všecko drahé, že mě z toho málem kleplo . no a štrample v její velikosti neměli - jen tak na jedenáct let...~q~ takže jsem jí vzala aspoň ponožky. no cena "úžasná" - troje za 149korun ~q~ - no ale co se dalo dělat - ale Manči nadšená, že jsou krásné - s jahůdkama, a dalšíma kokotinkama.
no tak jsem jí dala ty vyteplené kalhoty a ty troje ponožky. a těma mokrýma štramplama jsem se pokusila co nejvíc vysušit ty mokré boty.
Mimochodem ty boty - kožené Fare boty za osm stovek, ne žádné šunty.
jenže jsem jí je nenastříkala impregnací před odjezdem, jsem zapomněla.
a jak v Praze byla břečka. a to trdlo mi navíc ještě furt utíkalo do sněhu.... tak to tak dopadlo.
pak jsme narazily na galanterku na té Palmovce, tak jsem jí tam koupila štramplíky a kousek už to pak bylo do té pizzerky, tak jsem ji tam pak převlíkla. a dala všecko na topení a seděly jsme tam dvě hodiny, tak to fajně vyschlo a pak jsem ji nosila "na koníka". a střídavě chodila.

no a už se pak setmělo. tak jsme vyrazily na okružní jízdu tramvají - směr na Karlův most teda, když tam tak moc chtěla. no tak jsme se tam trochu pofotily. :-)

bylo to fajn.
metra si tež užila ažaž, až už ji to pak nebavilo ~:-D

cesta vlakem tam byla super - jely jsme IC Perner, ten byl super, čistý, polohovatelná sedadla, byly jsme v kupéčku celou dobu samy, takže jsme si ze sedadel udělaly letiště ~R^
cesta zpět už tak fajn nebyla, protože jsme jely IC Olše, a bylo tam tak přetopeno, že se nedalo dýchat, nešlo otevřít okno. sedadla už se polohovat nedala. a nebyly jsme samy. takže chudáci spolucestující..... jelikož Manči nezavřela celou cestu klapačku ~4~. no šílené. záchod katastrofa.

no a ubytování - kamarádka mě srala tím, jak se na Marušku tvářila, že je rozmazlený spratek. ačkoliv mi to tak hrozné nepřipadá.
třeba ji zavolala a Manči řekla, že za chviličku, protože si hrála. a ona v šoku otřesená, jakto že neposlechla.
nebo jsem šly v neděli ven na Staromák a do restaurace, a Manči asi po pěti minutách venku říká, že má žížeňku, tak jsem jí dávala napít a ona říká, že to je hrozné, jak mě má vycvičenou, že se přece měla napít doma a neotravovat. ....
no takže nicmoc.
štve a hlavně mě mrzí to, že to má tak Maruška zafixované jako vzpomínku na Prahu, že tam byla ta zlá teta Petra - i když jsme měly tolik zážitků a výletů, tak že si pamatuje toto ~n~

a jdu vás dočíst....~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.