| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Xantipo, děkuji. To je strašné, kolik je dceři let? Hodně Vás obdivuji. Já v rodině razím metodu respektující, manžel to nazývá rozmazlující a u zbytku rodiny taky moc pochopení nenajdu (ale ok, to je stará škola, tak to beru, stejně si dělám po svém a budu dělat, jen tak něco mně neodradí - i když mně mrzí, že mně nechápou).
Včera jsem slyšela na tento problém zkušenost učitelky ze základní školy - že děti nebránící se dítě okamžitě vycítí jako pes maso a okamžitě se na otloukánka vrhnou. Že je důležité pracovat na tom, aby děti alespoň zastavil a že je to dlouhodobý proces ( 1 - 2 roky), jenom to nevzdát. A taky říkala, že se to stává u jedináčků anebo u dětí vyrůstajících v prostředí klidu, míru, lásky (což u nás asi celkem je - když Maxík spí :-))
Děkuji moc za radu, sice mi ještě není celkem jasné - přesně jak a co ale určitě už vím, kde jsem udělal první chybu - moc jsem otálela a asi otálím (sama sobě jsem si říkala, že možná i on něco provedl, možná to není tak horké....., co se týče agresorů - tady rozhodně budu řešit věci okamžitě s nimi a když se nic nezmění i s rodiči a určitě se půjdu poradit k psychologovi. Můžu jenom získat a nemám co ztratit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.