| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Astigmatismus je jakési špatné zakřivení rohovky. Nemá to moc. Půl cilindru mám i já. Celý život.
Maruška má +2 cilindry. Osu ani z hlavy nevím. to myslím si že nemá vliv nějak na vidění, jen to potřebují znát když dělají brýle. Aby se to jaksi vyrovnalo či co ~d~

No tak to je radost, s tím autem. no tak aspoň že to nebylo nic velkého.
Já jsem naštvaná jak něco, už jsme byly ráno nabalené v autě, a nenastartovalo mi to ~q~, nechápu to. Ani ráno nebyl mráz vůbec ~d~ už mě to sere fakt. už mě autko víc jak dva měsíce poslouchalo. už jsem myslela, že už je ta záhada vyřešená, jak mi to někdy nešlo startovat. A ted znova. chjo.
Takže jsem malou nechala doma. Ještě že to jde.
A já jsem se šla postavit na hlavní cestu, jestli někoho neodchytím kdo jede směrem do města - po ránu jezdí docela dost lidí že. Tak zrovna vyjížděla nějaká paní z jakési uličky. tak jsem si ji stopla a zavezla mě na kraj města a tam už jsem nasedla na MHD. No mohla jsem samo jít ten kilometr a cosi v dědině pěšky na MHD, ale nechtělo se mi faktne. Pršelo, všude břečka hnus ~q~
no takže jsem dorazila v půl deváté až do práce. A to dneska po dvanácté končím, jsem objednaná na kontrolu na kardiologii - na echo srdce a vyhodnocení toho holtera - kvůli tomu tlaku. tak jsem zvědavá jak to dopadlo. držte palce papa~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.