| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Narazila jsem na dnešní téma co se vkládala Mili a koukla jsem i na jedno téma pod tím kde byl odkaz na stránky kde psali maminky co přišli o dítě~n~Četla jsem to odpoledne a ještě teď jsem z toho hrozně rozhozená. Četla jsem tam příběh o 4letém chlapečkovi,který umřel na meningitidu. Ráno šel poprvé do školky v deset hodin začal plakat.Maminka si pro něj po obědě přišla a učitelka jí řekla odměřeně aby si šla syna dokrmit,že nic nesnědl a od 10.00 hodin brečí. Ta maminka k němu přišla a on jí říka mami pojdme domů a v šatně maminko vem mi ještě bačkůrky a ona mu říká ty tady máš zase na zítra a prej jakoby věděl,že už se do školky nevrátí.Dostal vysoké horečky a nakrátko poté zemřel~n~~n~
Takových a podobných případů je tam spusta.Tohle se nemá dít rodiče nemají přežívat své děti!!! Hrozně se bojím o ty své dvě zlatíčka dva jasné světlé body v mém životě.Doufám,že při nich stojí anděli strážní a opatrují mi je tohohle bych se nikdy nikdy nechtěla dožít. Maminky,tatínkové co jste přišli o své děti přeji mnoho mnoho sil aby jste vše zvládli. Nám ostatním maminkám aby jsme nic podobného nemusely nikdy zažít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.