| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

není ti náhodou 35? Taky jsem měla naprosto pohodový tripple i NT a přesto mne dr hnala na genetiku (za prvé jsem v době porodu měla překročit 35 a za druhé předchozí těhotenství skončilo velmi smutně). Na genetiku jsem šla s tím, že budu konzultovat, ale to, co na nás ten dr. spustil jsme pak s manželem dlouho zvažovali, jestli nebude důvodem ke stížnosti.
Tak za prvé jsme byli nezodpovědní, když jsme se pustili do dalšího těhotenství, když jsme nevěděli důvod skončení minulého. Na můj argument, že dítě bylo zcela zdravé, nastalo krátké zaváhání, dostudování dokumentace a pak změna argumentu - máme využít toho pokroku vědy, že se dozvíme, že dítě není nemocné.. když jsme mu argumentovala, že neodhalí stejně všechny nemoci - tak že ano, ale proč na to nejít, když je to "zadarmo". Argumentovala jsem 1% rizikem potratu a v té chvíli jsem se dozvěděla něco, co mne dorazilo... to jedno procento jsou buď kecy nebo jsou to matky, které po pozitivní AMC šly samy na potrat a protože se styděly, že jejich dítě bylo postižené, svádějí to na samovolný potrat po zjištění, že dítě je nemocné. Když mne ještě hnal na tu AMC do soukromé ambulance, utekla jsem natvrdo do špitálu, kde v rizikové poradně s mou anamnézou zhodnotili, že riziko DS je nižší než riziko potratu, udělali velký 3D uzv a dítě shledali zcela zdravým..

to je moje zkušenost.. pokud opravdu není nutná, nebo to není tvoje přesvědčení, nešla bych.. co mi řekli ve špitále, je to velmi dobře placený zákrok, plošně hrazený :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.