| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak hele, ale naposled, jo?

Jedu takhle vecir z prace tramvaji a tam sedi mimo jine babka, bezdomovec, jina babka a nejakej otrapa se švédskejma holema. Bezdomovec začal hrozně kašlat. Babka tak napůl nahlas říká: fuj, ani si nedá ruku před pusu, to je hrozný.... v tom povstal chlap s holema a začal babku mlátit po hlavě za výkřiků: ty hnusná děvko, krávo, kurvo...atp.....

tak na to chvíli koukám, jak se všichni koukají a jdu mu říct, ať nechá paní bejt...tak začal mlátit berlema po hlavě mne....lidi stále hledí.....Ťukám na řidičku tramvaje, ať vysílačkou někoho zavolá...baba zabouchla dveře s tím, že nic neslyší....

CHlap nás stále mlátí, lidi hledí....tak volám 158 s tím, že jedem tou a tou tramvají, jsme na téhle zastávce a mlátí nás tu chlap....za chvíli FAKT houkačka a za náma auto, když jsme zastavili na zastávce, policisti také.

Ovšem řidička tramvaje pravděpodobně usoudila, že jsem jí napráskala a rozhodla se, že policii UJEDE.

Nastala tedy brutální komická situace, kdy tramvaj prchá nočními uličkami Prahy před policejním autem s houkačkou, zatímco uvnitř nás mlátí chlap berlema řve, že jsem hnusná kurva....

no.....takže.....policajti na příští zastávce předjeli a zablokovali tramvaj a vlítli dovnitř.

říkám: to jsem vás volala já, tady pán mne mlátí a nadává, že jsem kurva. pán: to není pravda, ty píčo!!!! Teprve poté se lidé probrali a začali na pána žalovat. Pán byl společnými silami 3 policistů vytažen z tramvaje a odvezen neznámo kam...

tím končí historka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.