| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, to fakt vypadá a zní jako super výlet :-)~R^ závidím ~R^~R^~R^~s~~s~ (v dobrém) a přeju ~s~

Teda ty jsi v takovém zápřahu a pečeš, pracuješ, uklízíš ~R^
Já jsem se letos na pečení i uklízení vyprdla. Udělala jsem jen provozní pořádek tak jak každý den. Ani peřiny nepřevlíkám. ~2~

Ještě furt trčím v práci. A to doufám, že mi to uznají. Protože máme pružnou pracovní dobu od 6.30 do 17.30 (a to tu musíme oddělat 8,5hod). No a je sedm večer a já tu sedím..... ale je fakt hafo práce. Prakticky jsem se nezastavila.
A pořád tu mám hafo práce. ale už jsem to zavřela - práci. a zašla sem na Rodinku.

Zítra půjdu taky do práce, tak ještě něco stihnu.

Marti, to je pech s tou nemocí. chjo, informuj nás, jak Marťa ~7~
No tak tyhle nervy, jestli přijede chlap nebo nepřijede, to bych nechtěla mít ~6~

Já jsem si včera vzala volno.
V pondělí jsem byla s malou na Christmas party z angličtiny od Marušky ze školky. Měli to super. super zorganizované. byly jsme na první skupinu. (oni ta jazyková škola - mají kroužky po hrozné spoustě školek a škol po celé ostravě), takže oni to pořádají na dvě skupiny - jedna byla od 16.15 . a druhá byla od 17.45. Ve velkém sálu kulturáku. No tak my jsme šly na tu první rundu se dvěma kamarádkama ze školky . Tak si to holky užily. Jenže.... pak se oblíkáme jak už to končilo. a dorazil Maruščin "ženich" - a Manči, že nechce domů, že chce být s Jindřiškem. No tak mě ukecala a já matka blbá, tam tvrdla ještě na ten samý program ještě jednou.... ~a~ ale jeho mamka je fajná ženská. jsme pokecaly super, potykaly si. Takže tak ~R^ Prý je taky do Marušky zamilovaný, a říká že si ji vezme :-) takže je to oboustranné. ~s~
no měli různé soutěže o ceny, a tombolu, zpívaly se písničky, anglicky a tak.
No a já sjem byla fakt KO , a tak jsem si vzala na včerejšek volno.
Protože to zas z práce - no z práce přímo ne. Ale vedle nás (toho velkého kancelářského komplexu) je Hotel ParkInn, a tam byla včera akce pro zaměstnance z tady těch kanceláří Vánoční párty s klaunem Hopsalínem (to je něco jak Dáda, tak v Ostravě zná Hopsalína fakt každý - je super. )
Takže jsme odpo vyrazily tam. No a tam to byl fakt luxus. Tohle jsem nečekala.
Normálně vše zdarma - jídlo (bohaté rauty), pití, roznášeli svařák, kávu, čaj, nealko. perfektní
Hopsalín to zorganizoval tak, že jsme byli zapojení i my rodiče. Museli jsme tancovat zpívat s dětma, různé disciplíny - udělat z papíru vlaštovku, a čí vlaštovka doletí dál. Nebo opičí tanec. nebo koulované rodičů proti děckám z kuliček z papíru. No takovou srandu už jsem dlouho nezažila. jsem se taaaak nachlámala. ~R^~R^~R^

Holky jdu ještě dodat nějaké fotky na FB a valím dom.

tak papa~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.