| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás první objetí trvalo 45min, z toho 40 byl neustálý řev, vztek,...pak se doba zkracovala. Nejhorší je s tím začít a nevydržet, to dítko, ví, že jednou to ten rodič vzdá. Když ví, že dokud se neuklidní ho nepustím, ....začne dobu vzteku zkracovat sám. Ale jak říkám, není to vůbec lehké, je to fakt makačka, já u toho brečela s dítětem a do toho na něj v klidu promlouvala. Pokud není někdo přesvědčený, že to vydrží, raději nedělat.
Je fakt, že mi se třeba dítko nevztekalo v obchodě, mezi lidma,...to si nedovedu předtsvit, že se s ním někde v nákupním centrum objímám. Ale myslím si že když si tím projde za mala doma, tak nemá už pak asi potřebu se vztekat vůbec. Aspon mi se ani on nikdy nevztekal. Občas to zkusí, řeknu jen Domi? a je klid:o)

No a na závěr, každá vychováváme své děti, jak nejlépe umíme a jak si myslíme, že to je nejlepší, já to nikomu nevnucuji, jen říkám, že nám to mooooc pomohlo.

Přeji krásné vánoce!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.