| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, tož tak to jo. to chápu.
Pokud máš lepší možnost, tak to je jasné.
Držím pěsti, ať vám to s manžou vyjde ~R^

Sárinka je už taaaak velká slečna, to je šílené, jak to letí ~7~ Je moc hezká ~x~

Já jsem pro změnu opět v rachotě. Ale nemůžu říct, že by mi tu nebylo dobře ~y~. Není moc práce. Finové mají dovolené. Takže toho není nijak extrémně moc. ~R^
A mi ted doma nešel net, nechápu proč. No snad mi to nějak nestopli ~7~ protože už jedeu asi rok zadara. Oni v tom mají hrozný bordel. Nemám ani smlouvu - prostě nic. Oni tenkrát mě přišli napojit a že mi pošlou smlouvu a budou posílat faktury. a nic. ~y~ No uvidíme.
On ten net není nijak extrém rychlý a stává se, že vypadne třeba i na den. ale říkám si že zadara co bych chtěla že...~t~
Kdybych to měla platit, tak jdu jinam. No ale tentokrát to nešlo dva dny. tak to už je divné. Pokud ani dneska to nepůjde, tak už je to veeeeeelice podezřeléééééé~d~

Leoni, to je fajn, že byl u vás Štědrý den fajný. U nás taky kupovidu bylo fajn. Chlap přišel už na večeři, a rozbalovali jsme dárky. Manči byla total nadšená, pištěla. ~t~

Ale onemocněla. Je opět zahleněná, kašle. Maruška je u tatínka od včerejška. asi až do středy. od čtvrtka mám dovolenou. No ale znáte děcka, jak jsou nemocné, tak jsou plačtivé, a takové citlivé ~7~, tak by chtěla být se mnou. bobišek můj ~s~
No volala jsem jim (Marušce)¨dneska v půl jedenácté dopoledne. Abych je nevzbudila. Tak mi Marušku předal se slovy "na, tu máš maminku, už zas otravuje od samého rána" ~q~~q~~q~ no neřekla jsem radši nic. Tož tak chtěla jsem se zeptat jaká byla noc, jak jí je. A tak, prostě. Včera mi volala ještě v půl desáté večer, že přece jsem jí slíbila, že budu často volat, a že nevolám ~7~ (volala jsem jí za celý den dvakrát). prostě jí bylo smutno. Tak jsem zavolala dnes dopoledne.
Nooo holt měl zas tu svoji náladu úžasnou ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.