| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Štěrk se musí důkladně proprat...já ho propírala vařící vodou asi 4-5krát,pak přecedila (byla z něho pěkná kalňačka) a nakonec ještě nechala projít varem na sporáku a znovu přecedila.
Pak jsem ho dala do akvárka,studenou vodu jsem nechala odstát 24 hodin a nalila na štěrk - voda se mi vůbec nezakalila...pak rostlinky a dekoraci...takto jsem to nechala asi 7 dnů bez rybek (poslední 2 dny jsem nechala běžet i filtr)..a po týdnu šoupla rybky.Podle mě,dát tam ryby za 2 dny je moc brzo,aspoň nech 5-6 dnů zaběhnout bez ryb.
Rybky tam mám asi měsíc,daří se jim dobře (ťuk,ťuk) jsou při chuti a spokojené.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.