| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím jak to lépe vystihnout, pokusím se vysvětli. Včera u nás byla poprvé spolužačka dcery - 8let. Už v autě nešetřila superlativy, žasla nad počtem "čudlíků" atd. Po domě pak běhala s nadšenými výkřiky, jak prý máme krásný život, byla naprosto unešená snad ze všeho. Bylo to až nepříjmné a hlavně jsem nevěděla, jak na to reagovat. Kamarádi dětí k nám jezdí často i na víc dnů, ale takto se nikdo nikdo nechoval. Holky se domluvily, že dnes u nás budou spát. Maminka to večer dovolila a pak mi poslala dlouhatánskou SMS, jak mi za dceru děkuje, jak nadšeně o nás vypráví, jak oceňuje povahové vlastnosti mé dcery. Dnes dopoledne mi přišla další SMS, abych se za ní zastavila v práci dřív než vyzvednu holky, že mě chce vidět. Připadala jsem si trochu jako zvířátko, nicméně jsem tak učinila.
Už cestou zase holčička jásala, jak se k nám těší. Jsem z toho opravdu v rozpacích. Přejít to mlčky, nic nekomentovat, nebo poukázat na míru prac. vytížení, prostě ukázat i tu druhou stranu mince?
A trošku v rozpacích jsem byla i z jedné reakce maminky. Zmínila jsem včerejší kauzu razítko, jestli třeba neví něco víc. Rezolutně prohlásila, že to určitě udělal "ten cigán". Až mi z toho zatrnulo. Moje dcera o něm nikdy jako o "cigánovi" nemluvila, jen o tom, že žije v Klokánku. Že je snědý jsem zjistila až na besídce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.