| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám zkušenost s kamarádkou se čtyřmi dětmi, která je jako moje ségra, mám jí moc ráda. Její děti jsou fakt bezvadný, hodně si vyhrajou mezi sebou, jsou parta, je to príma. Ale opravdu mi někdy přijde, že jsou takový trochu nevymazlený. Pořád se chtěj mazlit a "lísají" se kde komu. snaží se jak doma tak u kamarádky (u mě) urvat si ten čas pro sebe. Dost se hašteří o hračky. Kamarádka je opravdu skvělá matka, furt vymýšlí akce, pořád něco dělají, hrají, naprotej ideál, ale je to na vrub rozvíjení takový tý intimní lásky máma-dítě. Možná se pletu.
Navíc mi připadá, že tři a více dětí nejsou pro kdekoho, je potřeba se připravit na šílenou logistiku co se týče školky školy, kroužků apod. Dát si otázku zda opravdu jsem schopná rozvíjet chvilku psaní s Toníkem, pak mít energii na to modelovat s Pepíkem a ještě jít potom číst Andulce. Jenom můj názor- já po třech dětech toužím, ale doma mi to neprojde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.