| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

GOODGIRL,
zažila jsem v září to stejné, co asi prožíváš ted ty, jen malinko jinak. Já mám kluky 4 a 2roky, třetí jsme neplánovali, naopak už jsem si říkala, jaká to začíná být pohoda,že jsou kluci starší, já se vrátím do práce, přispěju taky do kasičky apod. V srpnu vloni jsme byli na dovči a dovezli jsme si od tamtud nečekaný dáreček...pro mě tedy dost nečekaný, protože jsem v té době ještě kojila a začala zrovna brát antiko+manža si dával bacha, ale stejně se stalo a v září byli na testu //. Já to nemohla několik týdnů pobrat, za to manžel mě velmi podporoval a že to zmákneme apod. To já byla oproti němu pesimistická a kolikrát mě projelo hlavou, že bych těhu ukončila, ale nešlo to. Ted jsem v 6.měs, čekáme třetího kluka a pocity těšení už se dostavili. Ale musím říct, začátky byli se mnou asi dost krušné. Jinak jsme taky vloni vzali hypo, ted zas přemýšlíme, že musíme mít větší auto,3 sedačky dozadu nedáme, ale na začátku to vyřešíme tak,že vajíčko půjde dopředu a je se staršíma dětma vzadu..ale to už trochu odbočuji.
Každopádně jsem chtěla říct, že čas mi hlavu trochu pročistil, i když je pravda,že pokud by jsi těhu chtěla nyní ukončit, tak musíš čistit hlavu co nejrychleji. Přeju dobré rozhodování!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.