| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
já vím, o čem mluvíš.
S manželem sobcem moc ty sama nehneš, bohužel, taky mám doma takového a hodně dalších žen. Oni jsou "chlapi" k tomu jaksi i rodiči v mládí a dětství vedeni a v jednu chvíli prostě to ego převládne. Mnohé ženy tady mají ego hooodně potlačené a milují víc druhé než sebe, v daleko víc případech než chlapi, prostě jsme jiné, pečovatelky, ošetřovatelky..... Taky jsem to tak měla.
Bohužel pokud ti záleží na partenrovi víc než jemu na tobě...je to poněkud bezvýchodná situace, ale tak to má skoro každý, vždycky má ve vztahu jeden rád víc než ten druhý..a ten, co má rád víc, je na to hůř.
Trochu jsem si "namalovala" váš vztah....a pokud bys chtěla vědět, jak to mezi vámi je, ozvu se ti do mailu, abych tu neříkala osobní věci. Tedy jak to je v hrubých obrysech.
Myslím, že nemáš proč být úplně v nějaké depce....ale chtělo by to v každém případě se snažit spíš se zorientovat na sebe, aby si uvědomil i on tvou hodnotu...
Jenže tohle je moc těžké.....v situaci, jak se teď cítíš a nejde to ze dne na den. Jde to ale.
Já to dokonce měla tak, že mi dokonce záleželo na druhých a na partnerovi víc než na sobě...a to byl průšvih.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.