| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuju s někým o tom mluvit a zrovna nikdo nikde. Je to špatné vím, ale když já si nemůžu pomoct. Já žiju v partnerském vztahu a on je ženatý. Ke všemu všichni se známe. Já se snažím a snad mi to jde. Je to takové pěkné jiskřivé a nevinné. Nevinné pohledy, občas mě pohladí a hledá možnost kdy se mě dotknout, ikdyž žertuje tak se mě dotkne a dokončí to pohlazením. Těší mě že jsem žádoucí. Když sedí blízko, pod stolem se nenápadně přitulí nohou nebo mě zase hladí. Včera jsme spolu byli na plese...spalujíci pohledy, letmá pohlazení ....když jsme stáli v řadě na raut...byla jsem nervozní....držel mě kolem pasu, hladil mě po zádech , já ho držela za ruku a hladila ho a najednou se naše ústa spojili v polibek, ani nevím jak....jen když to píšu, tak se chvěju...bylo to krásné, jiskřivé....zeptal se mě jestli mě to není nepříjemné, bohužel nebylo a on byl za to rád...rozpálilo mě, když mě šimral po zádech a polibil a jemně kousl do ramene...jenže toto už udělal za zády manželky. Vím že se to nedělá...bráním se tomu, svého přítele miluji, ikdyž mě štve, že všechno dělám sama a s ničím mi nepomůže. Ani semnou nešel k rautu a měla jsem mu přinést, že v řadě stát nebude. On říká, že neví co ve mě má a že ho štve, že se ke mě tak chová. Že by byl rád kdyby měl doma takový mladý poklad....je to nevinné, ale já bych byla ráda kdyby mi někdy napsal něco pěkného. Jo jsem mrcha a vím že se to nedělá...po týdnu mě myšlení na něj přejde, ale teď je to čerstvé. ~f~ Jinak nejsem taková, že bych z něj nespustila oči a pubertálně se chovala, nevšímám si ho a všímám kdy uznám zavhodné. Bohužel mám v sobě něco co ho přitahuje a on v sobě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.