| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gab.,
řešila jsem to samé cca před 4 měsíci....a neuspěla jsem, leč mám na sobě nadoživotí šrám jak kr**a nejen po tělě, ale aj na duši.

Bohužel na VŠE musíš mít nějaký doklad...
Mě ex taky psychicky týral a když jsem to popsala, jak, tak mi páni policisté řekli, že se to ale nejedná jako psych.týrání, jen slovní "bitka" mezi dvěma, co si spolu už nerozumí~q~~n~nemohla jsem nic, opravdu nic......sice mě neuhodil, ale díky tomuto týrání jsem v létě uděla jednu "pitomost", za kterou už budu platit celý život - bohužel jsem s tím nikde nebyla, takže papír na to taky nemám......telefonoval co den několikrát cca asi týden, bylo to šílené, šla jsem s tím na policiic a oni mi řekli, ať si jeho hovory nahrávám a pokud to bude víc jak 400/měsíc, tak teprve to budou čřešit..ale pokud v tom hpovoru bude zmínka o "zabití", okmažotě přijít, lae oni to posoudí jako přestupek, protože se to jedná o prvotinu, tak to předají na město, město to odloží, pokud to udělá podruhé, znovu to oloží atd atd..takže pokud nezmlátí do bezvědomí či nedejbože nezabije, nemůžeš nic....................~q~~q~~q~
A i přes to vše mi dělá naschvály, já se hroutím, jsem v prdeli jak mě má na háku - doteď nemám alimenty, ale hlavně, že si diktuje návštěvy dcer~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.