| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mě navrhly sterilizace před druhým porodem, to byly dvojčata, ze zdravotních důvodů, napřed sem nechtěla ani slyšet, ale pak sem zvážila pro a proti. S migrénama mám stejné problémy jako ty, tak antikoncepce nepřipadá v úvahu ~a~ navíc už máme 3 děti a to sem vždy chtěla, další dítě bych chtěla až tak za 5-6 let a to by mojemu bylo už přes 40 a to zase nechci já, tak sem nakonec souhlasila. Dr mě vysvětlila, že až tak konečné to není, kdybysme se rozhodly pro další dítě, tak možeme podstoupit umělé oplodnění, vajčka vlastně budu mít svoje a sperma od manžela ~d~ a pokud příroda chce, tak rpostě otěhotníš aj po sterilizaci, nedávno tu na to byla diskuze, stačí se podívat trochu zěpt ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.