| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsme se vrátili z alerga. Malá od včera odpoledne horečkuje~n~. Než jsme ráno jely, musela jsem jí dát Nurofen. Celou noc taky horečky. Můj je na montáži. Takže prý má virozu, atb jí zatím dávat nechce, tak jí dala k těm dýchátkům a lékům co bere denně Sinecod a Kalobu. Prý jestli se to nezlepší tak v pondělí okamžitě přijet, když se to zlepší, ve čtvrtek na kontrolu... Hrozně kašle, je to děs. Dávý se u toho~n~~n~~n~.

Ráno jsem se naštvala a zrušila si směnu na dnešek. Nemůžu tu malou tchýni nechat v horečkách, bez auta atd. Takže do práce dnes nejdu. Kdyby byl mm doma, tak bych do práce šla, ale takhle ne.... To mi za ty nervy nestojí...
Jo a jinak mám šílený kruhy pod očima. Vůbec v noci nespím. Lů mi říkala, že vypadám, jak kdybych měla monokly~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.