| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak holky, dnes ráno jsme jely k dr. Zase usínala s teplotama a probudila se taky... Mazec. Tak jsem jí drapla a už jsme valily. Dr. se to nelíbilo, prý je to dlouho aby takhle teplotovala. Takže jí vzala 3 zkumavky krve. Vikča se držela statečně skoro neplakala a pak nás poslala na rentgen plic. Mně teda stále ještě není dobře ale adrenalin zřejmě udělal své a já mohla fungovat. Jezdily jsme od čerta k ďáblu. Na plicích nic neměla, tak jsme se zase vrátily zpět k dr. Naštěstí nás vzala hned. Nečekaly jsme. Takže CRP má lehounce zvýšený, takže v poho, na plicích taky nic, takže co... No dr. říkala, že nejspíš začala chřipkou, pak už byla téměř dobrá, ale já s Luckou jsme to chytly a tím že byla oslabená, tak jí chytla zřejmě znova. Proto tak dlouho teploty. Jenže už je tak slaboučká a oslabená, že jí musela dát i kdyby nechtěla atb. Sumamed na 6 dní. Prý, kdyby teď chytla nějaký bacil, tak by to mohlo mít i o hodně horší následky.... Za týden jdeme na kontrolu. Prý už by měla být za cca 2 dny dobrá. Tak snad. No je to hrůza. Lucka bych řekla že je z nás nejlepší.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.