| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak opravdu záleží na tom, jak to je na té zahradě uzpůsobené. my měli koně několik let a nebyl to problém. měl výběh - dřevěný, lemovaný stromy, takže drbat se měl kde a taky v létě potřebný stín. Hnůj byl na konci zahrady a za ní už jsou pole. Na smrad si nikdo nestěžoval, pravda je, že popravdě vážně cítit nebyl, ale možná je to i o tom, že každý si pod pojmem hnůj představí něco jiného asi...koňský je spíš suchý, není to ta chlévská mrva která všude teče a pak i smrdí.
Co se tu píše problémy s mouchama a hovadama...zase, nemám zkušenost, že by bylo v baráku plno much, a to byla stáj ve dvoře. Ani ty hovada, i při pohybu přímo v blízkosti koně nás nenapadala, spíš se držela "svého", a to koně. Na nás to prostě nešlo. Kupodivu to tak platilo i venku na vyjíždce večer...normálně na procházce se snad všichni komáři hrnuli přímo na mě, ale jakmile jsem byla s koněm, měla jsem klid.
Ale je pravda, a ze zkušenosti vím, že někdy sousedé dělají opravdu problémy. Ovšem ta moje zkušenost se týká držení koně v nevyhovujících podmínkách, jen čistě v boxe bez výběhu a hromada hnoje pár metrů od toho boxu, shodou okolností zas jen pár metrů od sousedního domu.
Myslím si, že pokud člověk má všech pět pohromadě, a zajistí svůj chov jak se patří, tak by neměl vznikat nějaký větší problém. Myslím reálně a logicky. Nepřejícní lidé jsou všude samozřejmě nějací.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.