| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky tak jsme se přidaly do řad marodů....~n~
Ještě v úterý byla úplně dobrá. Ve středu byla ještě ve školce na karnevalu (dám na FB fotky). A pak ve středu v noci horečka. zelená rýma. mrzutá.
Takže jsem dneska ráno s ní jela k dr. pro paragraf ~n~~n~~n~ ach jo. už mě to štve, že tam nejsem. Vezla jsem tam dneska dopo lístek na paragraf, a bylo mi smutno z toho že musím jít domů ~7~ byla jsem tam dva týdny, a zas domů. ~7~
No měli tam z toho lidi pozdvižení, že tam vidí prcka :-) tak jsem si vyplnila docházku na pc, aspon jsem si zkontrolovaa maily, vzala jsem si tam věci z šuplíku (angličtinu, foťák - chtěla jsem vkládat včera fotky na FB), jídlo z ledničky. a jely jsme.
Včera jsme měli celý den od osmi do půl páteé školení na excel pro pokročilé. naštěstí v češtině. dozvěděla jsem se tam tolik nových věcí - byla jsem taaaak nabitá informacema. že jsem z toho ani nemohla usnout, jak jsem byla spokojená :-) (dělám v excelu celý den)
tak to jsem ráda, že jsem o to školení nepřišla.
Dneska spala od dvou do půl šesté. ted si kreslí.
Dr mi dala jen Pamycon - antib.kapky do nosu. Ale je to zážitek jí to kápnout. katastrofa ~q~ ona je zvyklá si stříkat do nosu, ale kapat...~q~ a dávat prý léky od snižování teploty, hodně pít a ležet.
Akorát se bojím toho, že to chytím já a pak se starat o ni nemocnou... však to znáte...
mamka od pondělí nastupuje do nemocnice na operaci ramene. Tak jsem jí malou nechtěla dávat na hlídání, at to nechytí, a nemusí jí tu operaci odkládat. A stejně bych příští týden musela být doma.

Evisto, jj, věřím, že ti bude smutno ~7~ a ta technická.... :-) nevím, proč jsem napsala "4roky" - asi překlikla :-)

Tak marodi - hlavně Vikča - ať je brzy líp ~6~
Jo a myslím, že tam doporučovali na té diskusi dr.Bláhovou, jestli si to jméno dobře pamatuju.

Jdu dát na FB fotky mojí malé motýlkové víly :-)
(aspon to stihla, hrozně moc se těšila na pátek - mají akci "africké bubínky" - návštěva nějakých hudebníků - povídání o africké kultuře ~n~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.