| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska vám nebudu psát o pečení, už je to nuda. Včerejší dort je sice krásný a luxusní (ano čtete správně, opět jsem pekla) a podle mě je výborný, jenomže všichni členové rodiny jej označili jako hnusnej a nežral by ho ani pes.

Dnešní den začal krásně. Kamarádka pro nás přijela, abychom odjeli do mateřského centra. Můj syn stihnul během deseti vteřin, které nás dělily od branky , vlézt pod okap, kde byla louže až po kolena. Navíc si ho jako svůj cíl vybral pták s těmi největšími trávicími potížemi pod sluncem. No nic, alespoň měl tolik ohledů, že se trefil jen na gumovou bundičku.

V mateřském centru děti zlobily průměrně, synek ani jednou nepřišel se záchodovým košíčkem, ani nehrál hru „ucpi si svůj záchod“, za to se neuvěřitelným způsobem pozvracel, samozřejmě na koberec a vítězem největší trefy se stala jak jinak- no přeci maminka.

Odpoledne jsem si lehla na gauč, otevřela počítač a dětem vysvětlila, že jsem fáááákt unavená a potřebuju chvilku klid. Pět vteřin to tolerovaly. Potom začaly tak pekelně zlobit a provádět takový věci, že jsem se rozhodla investovat zbývající energii alespoň do vytření těch škod, který napáchaly.
Stačilo si však odskočit pro jar a synek bravurně jedním tahem vylil kýbl s vodou v předsíni. Kýbl s patnácti litry a trochou dezinfekce skončil pod mou krásnou skříňovou (překližkovou) stěnou z IKEI, kterou mám přes celou stěnu. Škody jsou veliké, protože máme křivou podlahu a tak je stále pod skříní několik litrů vody, která se nasákává do překližky a zřejmě to bude na odpis. Dceru, která chtěla vědět, co má dělat a pletla se mi pod nohy, jsem poslala do obýváku- ať se třeba staví na hlavu, hlavně ať mě to nechá uklidit. No stavěla se na hlavu děvenka tak intenzivně, že skopla obraz ze stěny.

Po takovýchto situacích, vždy bojuju s tím jak se zachovat jestli se mám teda řehtat, nebo si rvát vlasy- většinou nakonec upeču (spíš neupeču~t~) dort. Dneska jsem se rozhodla, že se nakonec obětuju a dala jsem oběma dětem prstové barvy. A světe div se, vše zůstalo pouze na stole. Výsledkem je neuvěřitelný surrealistický dílo, který by mi záviděli v každým tetovacím salonu.

Všechno vám to píšu hlavně proto, že i když mě ty moje divoké a rozjívené děti občas (spíš dost často) pekelně vytáčejí, děkuju za každou vteřinu jejich neuvěřitelnýho řádění. Užívejte si taky ty svoje~s~~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.