| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, vyfotím se polepším..... bo se bojím že od tebe dostanu přes držku ~t~~t~~t~ ale dám to do deníčku nebo na FB. tam to vidí jen přátelé. Tady to může vidět kdokoliv. a to já nechci. být tak rozpoznatelná - podle Manči.

Terez, a ty víš, kde bych ty "staré" brusle koupila? hned bych šla do toho. ale na netu mi vyjíždějí jen ty klasické in-line. ~n~ a já to zkoušela, a je to fakt katastrofa. já jsem nemehlo na všecko. totál sportovní antitalent. neudržím se vážně ne.

No těch nemocných je furt hodně - děcek. ~7~
Maruška už taky zase snoplí. Byla ve školce pětkrát.
Dneska plakala hrozně že do školky nechce. je tam ta blbá učitelka. taková stará struktura. je taková přísná. I ji nutí do jídla. i když jsem jí řekla, že když bude zelí, tak ona to prostě jíst nebude, a že ji nemá nutit.
A dneska ráno tam zas byla. No Maruška už i doma břečela, že nechce jít. No ale měla smůlu že jo.
No ale ve školce - jako že ne hysterák. Ale držela se mě. a byla lítostivá. Fakt to nehrála. to poznám. byla hrozně smutná, že chce být se mnou. A ta učitelka. že "ty budeš bulet?" "no toto, tak ty budeš brečet?" "dyť jsi velká holka" takhle se na Marušku vůbec nemůže. Úplně si pamatuju na sebe jak jsem tohle nesnášela. je to citlivka po mě. Tak sjem s ní šla do třídy. chvíli jsem si tam s ní hrála. a už to bylo lepší.
no a pak přišla naše milovaná sestřička Hanička. tak to se zklidnila. tak jsem říkala, že co kdyby byla u sestřičky, tak to že jo. tak šla se sestřičkou. ona říká, že je Maruška její oblíbená holčička. že se spolu mazloškujou. že je jediná holčička, co ji i hladí po vlasech :-) no má ji hrozně ráda. moc ji chválila, byla na ni hrozně hodná. tak to už se M uklidnila. a já mohla jít v klidu do práce. :-)
chjo, ta uča - Vlasta - mě tak se*e ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.