| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Christiannal
Je mi to moc líto co musíš prožívat. Přečti si prosím příběhy Vandy, Tylity a ostatních. Pochopíš, že toto prožila spousta žen a našly vždy nějaké východisko. Já si myslím že kdybych tady chodila dříve tak už jsem dávno mohla žít úplně jinak. Myslela jsem si, že to nemůže nikdo pochopit a že takto asi nežije nikdo krom mně. Věř, že všechno se v dobré obrátí, já bych na každý pád vyhledala pomoc psychiatra /nemusí to být v místě bydliště/ možná ti poradí někdo tady nějakého dobrého.Hlavně se přestaň obviňovat, že jsi špatná ty, věř že je normální mít chyby, občas mít doma čurbes, něco nedokázat. Jsme jenom lidi a ne roboti/ty by z nás chtěli udělat naši manipulátoři - roboty bez vlastní vůle. Jsi skvělá, porodila jsi a vychováváš 3 děti, pracuješ, staráš se o domácnost, funguješ jako žena a partnerka. TY MÁŠ NÁROK NA TO ABY SI TĚ PARTNER VÁŽIL, ABY TĚ MILOVAL A TO I KDYŽ MÁŠ SVÉ CHYBY OBČAS NENÍ UVAŘENO, NAKOUPENO, MÍSTO UKLÍZENÍ SI DÁŠ NOHY NA STŮL A ČTEŠ SI, NEBO POSLOUCHÁŠ HUDBU.Prostě si skvělá a pokud se tvůj manžel chová jak se chová a nemá snahu se změnit a tuto situaci řešit utíkej pryč. Je to psychické týrání jak vyšité. Kdyby jsi se chtěla poradit, dám ti email a napiš. S tím alkoholem si dej pozor, nejen že tím nic nevyřešíš, ale mohl by to použít proti tobě. Držím ti pěsti a věř všechno se dá řešit. Ještě jednu věc - mi pomohlo když jsem se na naše manželství podívala očima cizího člověka a najednou jsem viděla tu hrůzu.~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.