| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Malý tyran s Ra BR nemá nic společného.
Jinak já RaBR celou nedočetla, nějak to není úplně stoprocentní literatura pro mě, věci dělám intuitivně a s respektem k dětem i ke svým potřebám, nemám potřebu boje a ukazovat "kdo tady velí", jak tu někde zaznělo.
Bojovat s dvouletým děckem, fakt úsměvné.
Jsme rodina a všem tu musí být pokud možno dobře, všichni máme nějaké ty hranice, které mohou být klidně pružné.

Při usínání dítě potřebuje jistotu, pak usne bez problémů. Každý máme jinou cestu, jak mu ji dodat.
Nechat dítě vyřvat či 15x vstát kvůli čajíčku a nočníčku mi příjde zbytečné.
Každé dítě je jiné, ale všechny do jednoho potřebují jistotu. Jen různé cesty, jak mu ji dodat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.