| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"nedělej jiným co nechceš aby oni dělali tobě"
se v pohodě vejdu i se ŽM :-P
Takže Ti nevadí,když Tě bude partner podvádět?"


Pawlo: Kdyby mi extra vadilo, že mě partner podvádí s jinou ženou- tak NIKDY nebudu chodit s ženatým (takže ano, mám mužského, který spí s jinou (jinými) nepovažuju ho za partnera a extra mi to nevadí).
Čili - úplně jedno mi to není, ale stavím to na roveń jiných chyb, které partner může mít - a rovna z téhle chyby neskáču nadšením, ale jsme schopná ji tolerovat.

Nedělej jiným co nechceš aby dělali tobě:
ve vztahu k mužskému- když já jeho nebudu podvádět, může mi vadit že spí s jinými
(ve skutečnosti je mi to víceméně jedno, pokud mi u toho nedělá pakárnu, nelže mi a nekašle na mě).

Ve vztahu k jakékoli jiné ženské, která by balila chlapa, se kterým jsem-
já jsem svého ženatého nebalila- našel si on mě.
A v budoucnu když se mi ozve jakýkoli ženatý na seznamce a bude mít zájem,
to, že je ženatý nebudu považovat za překážku- pokud se mi bude líbit
(budu to považovat za indicii toho, jak se chová k jiným lidem, ale to je vše)
Když ten chlap, který loví a je na seznamkách bude náhodou ten můj-
budu to považovat za JEHO chybu, nikoli za chybu ženských, které takhle sbalí.


Jinými tohle nepíšu proto, že bych měla potřebu se obhajovat-
tohle je diskuze, která je zaměřena k tématu ŽM, tak proč nediskutovat?
Proč nevysvětlit svůj názor někomu, kdo to má evidentně jinak?
Možná se mi to podaří, možná ne.
Je fakt, že přesvědčit někoho, kdo si myslí že pravda je jen jedna (a to ta křesťanská) asi není dost dobře možné....
Ale je fakt, že ani protistrana mě svým názorem "já bych ženatého NIKDY, ani kdybych žila 10 let sama jako jeptiška a on mě uháněl horem dolem"
fakt nepřesvědčila :-)))


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.