| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty jo, tak ani nevím, jestli zvládnu reagovat na vše, na co chci.....~5~

Tak Evista:
Malá na to trpí docela často. Pomáhají jí hodně obklady z měsíčku lékařského. Jako že udělám normálně odvar ze sypaných bylinek. a pak na vatičku. pozor barví to.
Takže leží na ručnících - tak dvou, at to neprosákne. roztažené nohy. a požitkářka ~:-D já ji tu pipinu ťapkám vatičkou namočenou v tom odvaru. Fakt jí to pomáhá. A taky zabírá měsíčková mast - máme od Weledy. byla sice hodně drahá. myslím, že 170kč, ale už ji máme hrozně dlouho. je to velká tuba. je to i pro novorozence. Ale určitě je i levnější varianta. a fakt tohle jí zabírá líp jak všelijaké masti typu Aviril, Imazol apod.
Ještě taky pomáhala dost mast Pevaryl pasta. Ale "pasta" , ta už se myslím prý nevyrábí. A je na recept. je to přímo na kvasinkové infekce. Ta zabírala perfektně. Teď se dělá Pevaryl krém. Taky na předpis. Ale je to hodně řídké. a vytírá se to pak do kalhotek ~Rv
Má tohle hodně často ~6~

Ad Lešná.... to by bylo super. Ale ještě jsem tam nevolala ohledně termínu. Ach jo. Chci tam zavolat až z práce, ať neprovolávám kredit. ~f~ Takže asi v pondělí, až půjdu do práce. Ale bylo by fakt super, kddybychom se tam sešly. Chtěla bych termín na září. Ale doufám, že bude ještě volno. Na prázdniny bych chtěla ještě něco jiného - taky něco vyhlídnu na Slevách ~R^

Do práce jsem ještě nešla. Nevím jestli jsem to tu psala o tom Maruščinym palečku na ruce, jak tam má infekci, jak si kouše nehty... tak už má málo nehty... protože už žádné nemá. Tak se pustila do kůžičky okolo nehtu. A zanítilo se jí to. Asi se jí tam něco dostalo. Takže tam má zánět jak "byk". No má to fakt hrozné ten palec. Dostali jsme od dětské v úterý mastičku Framykoin a Betadine. Mažu to. Ale vůbec to nepomáhá ~n~ Dr říkala, že jestli to nezabere, tak v pátek na chirurgii. Takže jsme tam jely. Doktor jí na to dal jakousi mast, co prý vytahuje hnis, má to zavázané obvazem. A máme přijít v pondělí na kontrolu. že jestli se to nezlepší, tak jí prý bude muset strhnout část nehtu ~n~ a rozříznout to ~n~. Jen to píšu, tak je mi zle ~n~ No doufám, že se to do pondělí zlepší ~n~
Takže paragraf trvá.
Ale volala mi kolegyně - šéfová. A říkala, že v klidu. že v poho. že je začátek měsíce. A že nechodí ted moc práce. Že to zvládají v klidu. A že klidně to mám v pondělí pořešit. a přijít až v úterý. Kecaly jsme dlouho. Ona je hrozně fajná. Sedíme vedle sebe. Udělaly jsme si to tam super tedka v březnu jsme si přestěhovaly stoly, tak že tam máme samostatný vchod jen k "nám". Máme to tam super. A naproti nám sedí další dvě - jedna super. Druhá přišla ted od dubna. ještě jsem ji ani neviděla. Ta bude sedět naproti mě. Ale mají už jiný vchod ~;) tak doufám, že bude fajná. A pak tam máme další dvě.... takové kravky....~d~ale ty jsou ode mě daleko. a ony dvě si vyloženě sedly.

Za další.... Mochi... no božátko Lucinka. že se jí to zas objevuje s teplejším počasím ~7~. A co říká doktorka na moře? pomohlo by? nebo spíše zhoršilo? Myslím že lepší pro Lucinku bude, když ty neštovice nedostane, aby se jí ta nemoc (nevzpomínám si na název) nezhoršila ~6~

Ad pojišťovák.... fakt někdo na to má talent. A ta paní, co jsem o ní psala, tak fakt ji lidi sami volají. Umí v tom chodit. je dobrá ~R^
Ale úplně tě chápu Leoni, jak já jsem hledala práci.... a vy to víte, jak jsem se snažila, jste to se mnou prožívaly ~s~ tak na to jsem ani neodpovídala. Tohle bych fakt dělat nemohla .

Ještě jsme vlezly do super sekáče co je u polikliniky. Tam vždycky pokoupím. Koupila jsem si tam super retro sukni. takovou masi hnědou. Ale je totálně perfektní. maxi až na zem. jen za 80korun. A Marušce kšiltovku růžovou krásnou. Nádherný mišankový (mišankový=takový ten plyšový materiál) červený s disney princeznama. Jak nový za pajdu. Nějaké hadry na Pálení čarodějnic.
Pak jsme zajely do Globusu na oběd. a na nákup. Měli tam v akci helmu ma kolo..... na ty inliny.

No a to je myslím všecko. ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.