| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Godota ani Rock-n-roll nemůžu s čistým svědomím doporučit každému a myslím, že mezi patnácti lidmi by se určitě našel někdo, komu by to nesedlo. Podobně bacha na Co se stalo, když Nora opustila manžela - inscenace ověnčená cenami kritiky a přitom mně (a nejen mně) přišla nevýslovně pitomá.
Mně se líbila ve Stavovském Mikve, a zatím každému, kdo to viděl. Nebo jestli něco lečího, tamtéž Čaj u pana senátora. První půlka nic moc, ale v druhé půlce přijde na jeviště pan Postránecký a najednou je to úplně jiné divadlo. Výhradně kvůli němu jsem na tom byla už dvakrát a chytám se potřetí.
Ve Švandově Kdo je tady ředitel, zvlášť jestli máte jako firma něco společného s IT - můj muž ajťák byl místy mrtvý smíchy.
Shirley Valentine je skvělá, ale věčně vyprodaná, stejně tak Saturnin a pan Kaplan. Ty bych taky doporučila s klidným svědomím.
Další podobný příklad - skvělé, ale vyprodané - je v Dlouhé Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách. U toho jsem se 120 minut válela smíchy já, manžel a dva pubertální synové, a přitom je to hodně chytrá zábava. Možná, jestli to budeš objednávat jako hromadnou objednávku, měla bys šanci.
Nebo nějakou Ypsilonku, tam se skoro nedá splést - tedy pokud se vyhneš Vdovou proti své vůli, tam myslím chápu, proč to Twainovi nikde nehráli, a ani Ypsilonkáři s tím nic nenadělají :-)
Tak ať dobře vyberete, a dej pak vědět, na čem jste byli a jaký to mělo úspěch!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.