| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem,
Někdy si připadám jako buddhistický mnich, který dny a týdny sestavuje mandalu z barevnýho písku, aby jí potom jedním tahem ruky zničil. Ani nepotřebuju cestovat na východ , protože k výuce o prchavosti okamžiku mi stačí moje dvě děti.

Mám někdy podobné pocity jako čtyřletá dcera, která si hodiny staví hrad, dokud se neprobudí mrňavý dvouletý nájezdník a okamžitě nezdolá hradby. Ona to dovede vyřešit po svém, píchne ho do břicha mrňavou halapartničkou z lega a strašlivě zaječí. J
Já si to dovolit nemůžu, ale těžce jí závidím.

Tyhle situace znáte snad všichni- hodinu uklízíte celý byt kvůli návštěvě a děti vám na závěr vysypají kilo mouky, protože „ je potřeba upíct chleba pro princeznu“. Zvrací se zásadně do novýho notebooku, jen do luxusnějších podprsenek, do čerstvě nažehlenýho prádla. Jediný psí ho..o na silnici a syn si do něj sedne, samozřejmě že ve chvíli, kdy má na sobě slušnější oblečení. (mimochodem včera se mě ptal: „mami kde jsou hovínka ?“, prostě evidentně hledal kam by zase šlápnul a žádný tam zrovna nebylo)

Dnes jsem dětem koupila nový boty. Synek je pyšně nosil celý den doma , ale já měla hrozný výčitky svědomí, že jsem utratila tolik peněz za boty. No samozřejmě, že si je úplně celý poblil a ohodil taky babičce orientální kobereček. Babička má malej kobereček na linu, lino by se dalo vytřít, ale holt zrovna ten vzorek bylo potřeba vylepšit. Kdyby měl svoje starý bačkory a ne nový boty, tak se určitě trefí někam jinam- úplně náhodou do jediný kopie dizertační práce.

Jak se v takovýchto situacích chováte vy ? ječíte, smějete se, trháte si vlasy chlupy obočí, dáte si panáka, nebo zahučíte nějakou mantru a spojíte se s vesmírem, nebo si jdete uhrabat zen-buddhistickou zahrádečku ? Já mám rozsáhlý vnitřní slovník sprostých slov.

Omlouvám se, že se moje témata tak opakují,ale je to myslím příznačný pro matku s malými dětmi. Pořád se řeší to samý, tak mi to prosím odpusťte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.