| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tož Leoni, neděs mě ~7~ ~6~~6~~6~

Mochi, a jak vy pokračujete?~6~

Manči je stále u taťky - a tchyně. A je asi spokojená. Sedí u pc a hraje hry.... tak ani se mnou nechtěla moc mluvit jak jsem jí volala, že prý se má dobže...~o~

BYla jsem před chvílí u rehabky - odblokovat krční páteř.... jak ted furt jen ležím a spím, tak se mi blokla krční páteř. No já už s tím mám problémy dlouhodobě. Přece jen..... stres je hodně špatný u problémů s krční páteří.. a znáte mě, jaký já jsem stresman ~f~. No a 8 hodin u počítače tomu taky nepřidá. No ale tedka jsem už fakt od včerejška na Brufenech, jak mě rve hlava od krku. A i při každém pohybu hlavy, mě až bylo zle od té krční páteře. Tak jsem jí zavolala a ona mě vzala - má to jako "fušky" po prac. době. No sice si vzala 200, což není málo. ale Udělala jen pár jakýchsi chvatů s hlavou, různě zkroucené ruce a tak. A normálně se hýbu ~R^
V krčisku už mě tež tak už nebolí, jen tak normálně. Takže antibiotika zabírají.

Jinak Leoni, úplně chápu, že jsi v práci oblíbená. Protože jsi prostě fajn holka. Taky jsi mi sedla ~s~:-)
S tou prací ale .... to bys těžko fakt dávala.... jak s tím, že je Dušan furt v luftě. Tak i s nemocností Vikči ~7~ takže si myslím, že prozatímní situace s nárazovkama jak se ti to hodí, tak je to tak ~R^~R^~R^

Mochi, na testech na imunitu jsem nebyla, co to obnáší?~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.