| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak po celém dni s dětma se odreagovat. Jsem už fakt zničená. Mám dvě malý děti (14 a 1m.), ten starší jen jako kolovrátek, pusu nezavře, když něco vidí musí to alespoň 5x zopakovat, co kdyby to někdo v okolí neslyšel, po hodině mě bolí hlava, navíc mu lezou stoličky, je jako žralok už má venku 16 zubů a lezou pořád další, je u toho protivnej a často brečí. Mladší je naštěstí zlatíčko, ale často ho trápí prdíky a když se to sejde, tak je fakt veselo. K tomu jsem něco někde asi chytla, už to je lepší, ale ne 100%. Manžel chodí do práce a doma ještě pracuje na nějakých jiných projektech, z práce chodí až večer. Naštěstí mi pomáhá a to dost. Ale přesto jsem ve velkém presu, nevím jestli jsem víc unavená psychicky nebo fyzicky, ale ničí mě to. Nějak se nedokáži dokopat k základním pracem, úklid je zběžný, ale ve špíně se zase netopíme. Nechápejte mě zle, děti nadevšechno miluji, ale jsem unavená a potřebovala jsem to někde vyventilovat. Tak jdu nakojit a pak snad už i spát. Jo a ještě podotýkám, že do všeobecného zmatku u nás doma patří i pes, který je velmi temperamentní... Doufám že to nevyznělo blbě. Prosím, jen nepiště že se to zlepší. Vím to a slýchám to často. Teď mi to ale moc nepřidá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.