| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám děti ještě malé, takže koalice 2 proti 1 nějak cíleně nedělají. Občas ano, a mění se to. Někdy jsou prostě starší kluci spolu a malá holčička je moc nezajímá, nebo jim kazí hru, někdy jsou nejbližší dva mladší a hrají více dětské hry, a nejstarší si dělá svoje, někdy jsou spolu nejstarší syn a nejmladší dcera, kteří jsou si podobní a popichují prostředníčka :-)
A někdy jsme nejhorší my rodiče, což je asi nejlepší konstelace ~j~

Já s nikým předem počet dětí neřešila. To je moje a manželovo rozhodnutí, moc ani nemám zájem poslouchat něčí názor na naši rodinu, na počet dětí obecně, a tak.
Též máme 2 kluky a třetí se narodila holčička a taky jsem do toho šla s tím, že chceme třetí DÍTĚ, ať je to kluk či holka, byť po dceři jsem už roky toužila, to nepopírám.

Nám to okolí "odpustilo" právě kvůli holce, jako "tak jste se KONEČNĚ dočkali, po dvou takových raubířích holčička". Mám chuť dát těm lidí do zubů, protože synové, kluci jsou naprosto úžasní, a rozhodně si dcerou nekompenzuju nějaké útrapy se syny. Bo dcerka mi je dost podobná, vlastně je taková, jaká jsem já chtěla vždy být, tudíž o třecí plochy je do budoucna postaráno:-)

A nebát se o zdraví a finance, možná bych o dalším i uvažovala.
Okolí se vůbec neptej, ti vám nepomůžou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.