| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jeho plat není nijak malý, ale díky velkým výdajům na děti, splátku za auto, nájem,... mu zbývá sotva na živobytí. Mám špatnej pocit a on také, když spolu jedeme na výlet a já mu musím v hospodě zaplatit klobásu, protože je tři dny před výplatou a on už fakt nemá... Netrvám na tom, že chlap musí být bohatý. Ale zase trvám na tom, že musí uživit alespoň sám sebe.
Mně se tenhle požadavek moc nezamlouvá, ale zase rozumný je a pokud se ho budeš držet, vyhneš se do budoucna případným problémům, to už je na tobě.
Není mně jasné, jak může mít člověk s "nemalým" platem problém vyjít. Žije nad poměry (velký byt, drahé auto)? Přilepšuje dětem nad rámec povinností? Neumí hospodařit? Dluhy z minulosti?
Každopádně pokud je to pro tebe takový problém, tak se s ním rozejdi, bude to férové i vůči němu. A Horáce si nech na nezávazné pěkné chvíle (což je imo přesně to, co ti nabízí), dokud nebudeš mít chuť posunout se dál. Do dlouhodobých projektů bych s ním nepočítal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.