| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, díky ~s~

No já to mívala po porodu občas. A pak čím dál míň. Až vůbec ~d~
Takže naposled vloni v květnu. A předtím asi před půlrokem. A tak .....~d~
Jj, zajdu v srrpnu na gyndu....~8~

Jinak dr říkala, že poslechově už o moc lepší - moje průdušky. Takže buď půjdu do práce v pondělí. Nebo asi už v pátek.
Mám zaplacený kurz na inline - na tento víkend. Bylo to na těch slevových servrech. Je to v ostravě. V sobotu dvě hodiny. v neděli dvě hodiny. Cvičení základů, jak jezdit na inlinech. Jsem si říkala, že by to mohla být docela sranda. A tak :-) Tak sjem si to zaplatila. Stálo to jen 240kč.
No ale nemá být moc dobré počasí. A ptala jsem se doktorky. ttak říkala, že pokud to jde přeložit, tak at to přeložím. že až do čtvrtka mi působí ty antibiotika. a hned jít na brusle. že bych zas cosi mohla chytit.
jak říká Manči "na nás jen bacil zamává, a už jsme nemocné" ~:-D

k Marušcce:
dostali jsme zkumavky na odběr hovinka. a vzali jí stěr z konečníku. ty jo.. to byl kravál..... ta nadávala na ně ještě po hodině. a jak.... jako že ne sprostě. ale že je nesnáší, že je hodí do pytle, a podobné kydy ~6~
no asi to bude jak říkáš.
jsem si právě říkala, že nemá průjem.... ale tak "škaredé hovínka" fakt ~7~~6~

dr mi napsala vycházky. tak jdem po Kouz.školce k ségře za štěňátkem se podívat. před chvílí jsme se vzbudily. daly jsme si chrupec. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.