| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám podobnou zkušenost. Faktem je, že zumbu dělá instruktor, správný výběr instruktora je polovinou úspěchu. Mě přijde nejlepší, když se instruktor/ka věnuje ještě nějakému tanci - latina, orient, flirt dance - prostě ideálně vyučuje i jiný tanec. Pak je zumba opravdu zumbou :D Naopak aerobicové instruktorky mají dost problémy aby jejich zumba byla takovou, jaká má být. Mezi náma, Kynychová dnes propaguje Zumbu ale přitom nezvládá zákaldní krok salsy :( Takže já enchodím na zumbu do fitka, ale do tanečního centra, kde to učí opravdu tanečníci a až na pár excesů se záskokem (kdy jsem si stěžovala) to je super. Zumbím už rok a čtvrt a jsem spokojená ;)
Ono s instruktory je problém i v tom, že certifikát si mohou udělat za dva dny, pokud mají příslušný finanční obnos. A někteří lidé jsou bohužel natolik nesebekritičtí, že chtějí dělat instruktory i když encítí rytmus a nedokáží se naučit ani základní kroky.....osobně doufám, že tito "instruktoři" brzo skončí, protože prostě nebudou mít dostatek klientely. Ono je to lákavé, dělat ěnco co člověka baví a ještě se tím živit, ale musí k tomu mít i předpoklady. Mě to taky baví, ale vím, že svou fyzičkou bych prostě hodinu horko těžko udýchávala a kdo by se chtěl koukat na splavenou a dech nepopadající instruktorku :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.