| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Markét, jsem ráda žes nakoukla.
Pro mě to moc pěkné zařizování není, já byla vždycky proti svatbě, ne proti manželství ale ten den jako takový bych nemusela....šaty, pozornost,....
No ale slibujeme to asi už pět let, jsme spolu deset, tak ted už je i mimčo dost velké aby to zvládlo.Máme to až odpoledne, tak snad to rychle uteče.
Romča má na obvodu o 6 cm menší hlavu než je dolní hranice normálu pro tento věk. Jenže to měl už i při narození přesně o 6 cm menší než byl normál. Výška a váha by tak moc nevadila. No ale mně prostě přijde normální, není pozadu.
Dovolenou si užij, korunky se hodí to je jasný. A co děláš za brigádu? A máš to na celé dva dny? A kdo hlídá? asi babička že.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.