| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pročetla jsem celou diskuzi. Tito muži jsou psychopati. Je jich mnoho druhů, pokud ženu mlátí tak jsou to agresivní psychopati. Ale nejhorší je psychické týrání. Jenž tito muži jsou mazaní. Vždy si vyhlédnou submisivní /poddajné/ ženy a ženy s malým sebevědomím, které ještě svým chováním o tu trochu sebevědomí co mají připraví. Oni dobře tyto ženy poznají. Já jsem neměla na žádného psychopata v životě "štěstí". Protože okamžitě vyhodnotil, nemusí ani s Tebou mluvit, stačí jen když poslouchá co říkáš ty a už se dekuje pryč, jsou mazaní a poznají, že zde by jim pšenka nekvetla. Je potřeba sama sebe dokopat k psychoterapeutovi na rodinné problémy a nechat si zvednout sebevědomí. Teprve potom budeš moci čelit jeho chování. To znamená začít u sebe a každé ráno tzv. autogenní trening, kdy si řekneš jsem nejlepší, nejkrásnější a on je ten špatný. Já mám pravdu a ne on. Když to dokážeš v práci tak doma také. Prostě musíš. Musí to fungovat, musíš být tvrdá a jeho sebevědomí bude za chvíli na nule. Jsou totiž zakomplexovaní a strašní zbabělci. Pracovala jsem 30 let na psychiatrii vím o čem mluvím. Pro okolí bývají úžasní, dovedou předstírat a ještě jsou litováni, že žijí s tak příšernou ženskou. Chce to tvrdou ruku na ně a kašlat na reakce okolí. Ty žiješ ten život a ne tví rodiče, sousedé a známí. Tak asi tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.