| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svitko - já to myslela spíš tak, že má nechat tělo odpočinout do doby, než se na tobude cítit. Já vzhledem k tomu, že jsem neměla revize, byly to spontální potraty, vždy jen kontrola, zda odkrvácelo všechno a zda je děloha čistá, tak jsem další cyklus se už zase snažili a ve většině případů jsem zase otěhotněla , prostě ob měsíc.. i po mimoděložním, kdy se tři měsíce doporučují mi dr. řekl, že po první MS můžem, že jsem v pořádku, no stejně to zase nedopadlo, až pak to další, za další 2 měsíce. Každopádně spíš až se jako bude cítí připravená ona sama... já jsem ten tip, že ač jsem miminko hrozně chtěla a bylo mi to tuze líto, když jsem zase krvácela, tak jsem to hlavně chtěla mít co nejdříve za sebou a jít do toho znova, aby už to konečně vyšlo, nijak extra jsem se tím netrápila.. pravda, prodělat revizi, asi bych to brala jinak..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.