| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky všem co mě tady podporovali.
Tak v uterý jsem byla na první kontrole u svého gynekologa.Vše v pořádku po operaci,ale i přesto,že mi dva doktoři v nemocnici říkali,že jít na genetiku není nutné jelikož se mi ty dvě stejné věci nestaly po sobe ale bylo mezitim normální těhotenství a porod,tak stejně mě můj doktor na genetiku i tak odeslal prý radši se pojistit než aby se to stalo po třetí.
Každopádně mi neřekl,že tam musim jít i s manželem a jak jsem se objednávala tak mi to sestra řekla,že mám přivest i manžela,že se krev bude odebírat i jemu a pak jakysi pohovor.
Jsme objednaní na 27.6. v pondělí oni odesílají krev do ostravy a nevím jak dlouho se čeká na vysledky jsem se zapoměla zeptat v telefone.
Nevíte to náhodou někdo jak dlouho budeme čekat jestli bude vše ok nebo ne?doufám samozřejmě,že jo protože si další mimi moc přejeme.
Mějte se fajn a držte nám pěstičky,ať vše dobře dopadne a budem se moct za pár měsíců snažit :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.