| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko, pojem "skrytý dyslektik" neznám, pokud má poruchu učení, pak stačilo doložit k přihlášce papír o ní, a měla by jiné zacházení u přijímaček.
Samé jedničky nevypovídají nic o ničem (jak chceš porovnávat samé jedničky z různých základních škol?, samotné vysoké IQ taky ne). Ostatně ti jedničkáři (ne že by tam byli jen takoví, co měli samé, ale prostě jedničkáři), kteří přijdou na gympl, se v tu ránu rozvrství do pěti stupňů klasifikační stupnice. Na tom nevidím nic divného - hlavně teda furt nevidím, jak ta základka může za to, že tvoji dceru nepřipravila na přijímačky.
U nás to bylo teda tak, že jsem se slepě nespolehla na to, že ji to naučej v nějakém kurzu. Dceru připravovala moje kamarádka a něco jsme dělaly spolu, problematické partie jsem jí vysvětlovala, některým věcem z OSP, které byly na první pokus těžké i pro mě, jsme společně zkoušely přijít na kloub.
Kdybych ji jen šoupla do přípravného kurzu a nechala se dít vůli boží, třeba by taky nebyla dobře připravená, to fakt nevím. Rozhodně jedničky a vysoké IQ by za ni ty zkoušky neudělaly, protože převisy jsou vysoké a většina těch úspěšných má nějakou přípravu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.