| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, to jsem ráda, že je to zlepšení očiček tak viditelné. To je fajn. však si Vikča už vytrpěla svoje - viz lepení furt, bifokály, zkoušení jiných skel ~;((

No to mě mrzí s Dušanem. Ale fakt jsem měla pocit, že jset vloni byli na pár dní někde na dovči tady u nás. Asi si to pletu s někým jiným. Úplně mám zafixované, že jste si pronajali nějakou chatu tady v Čr, a že jsi psala, jak tam bylo fajně. Tak to jsem poplantaná.

Volala mi mamka, že je Maruška nemocná. Má prý horečku. Ráno 38,7. Ted už lepší. 37,6. Ale prý leží jak placka. nechce jísta ani pít. Volali mi, Maruška plakala at hned přijedu domů. Že to beze mě nevydrží, že je jí hrozně špatně ~n~. No nemůžu nooooo. Asi včera něco chytla v tom dětském koutku ~;((~:(
Pokud bude pořád taková špatná (možná je to jen nějaká jednodenní virozka), tak bych zítra zašla k dr. pro paragraf. A tak byla zítra doma. a měla zaplacenou sobotu a neděli. Uvidím, jaká bude noc.
A to si ji měl dneska brát Pavel..... chjo.

Už jsem uvažovala Leoni, že jestli bychom nemohly někdy přijet k vám na noc? vlakem s Maruškou. a zajít do ZOO do Lešné? (až bude zdravá) (pletu si to, nebo to máte do Lešné daleko, a blízko to má Evista - fakt mi to nějak nemyslí nebo co... jestli já nejsem blond....)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.