| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vrátila jsem se z výletu s dětmi a tak dočítám. Děkuji, vaše názory jsou pro mně cenné, ať jsou pozitivní či negativní.
Co se týká péče o děti, dominantní je sampzřejmně ta má, ale manžel se k dětem chová velmi pěkně, starší vzal na dovolenou, čte jí pohádky, chodí s ní na procházky, je-li to vyloženě nutné, odvede jí na kroužek. V poslední době spolu jezdí tu a tam na kolo. S malou také pomáhá, rozplývá se nad ní. Nechci mu brát děti a pokud to jen trochu půjde, chci zůstat ve stejném městě, aby se mohl s holkama kdykoliv vidět i si je brát k sobě. Nebála bych se mu je nechat, ačkoliv některé věci bych musela dopřimomínávat telefoncky :-)
Kamnem úrazu je opravdu náš vztah. Manžel nesne jakýkoliv nesouhlas, hned je prudký, řve, nadává, často dosti drsně. Pak "vyšumí" a rád by vše zametl.Když se to stávalo na počátku, byla jsem nejdřív zděšená, pak jsem se snažila mu vyhovět a "nesetrvávat v naštvanosti", teď se snažím to pokud možno vůbec neprožívat. Nevnímat to prostě nejde, myslím, že je slyšet po celém domě a je urputný, odejít mně v takové situaci prostě nenechá (např. jde za mnou i na WC a dokola mele to své...). Je to typ co když někam přijde, začnou se lidé chovat nervózně, pozoruji to nejen na sobě, ale i např. u mojich rodičů,u kamarádek...Vypadá vlastně trvale naštvaný. Minule jsem na hřišti zaslechla matky, jak nevědouc, že je to můj manžel pravily "hele kyselej ksich přichází"... ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.